LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék Nagyobb

LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék

032637

Új

LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék 5 méter

Bővebb leírás

Előrendelhető

6 426 Ft‎

Egyéb infó

LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék 5 méter LCS3